Auktioner Bygg & Trädgård Piskställ, Classic, Galvaniserad stål, 1900-talets andra hälft.

Bilder Piskställ, Classic, Galvaniserad stål, 1900-talets andra hälft.

Piskställ, Classic, Galvaniserad stål, 1900-talets andra hälft.

700 SEK

Värdering: 100 SEK

Höjd 182cm,
Bredd 250cm,
Djup 100cm,
Bruksslitage men i bra samt stabilt skick,

Transport kan ordnas genom

https://smalandsflyttexpress.se

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88

ÅKGRÄSKLIPPARE RALLY 12.5 HP

Värdering: 1 000

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 20 timmar 12 minuter

REDSKAP

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Slutar om 20 timmar 52 minuter

REDSKAP

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Slutar om 20 timmar 53 minuter

UTEMÖBLER TRÄ

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 20 timmar 56 minuter