Bilder Piskställ, Classic, Galvaniserad stål, 1900-talets andra hälft.
Höjd 182cm,
Bredd 250cm,
Djup 100cm,
Bruksslitage men i bra samt stabilt skick,
Transport kan ordnas genom
https://smalandsflyttexpress.se
Slutar om 20 timmar 12 minuter