Auktioner Musik FIOL MED STRÅKE

Bilder FIOL MED STRÅKE

FIOL MED STRÅKE

1 år 7 månader 27 dagar

2024-05-12 20:02

600 SEK

Värdering: - SEK

Invändig etikett No:2 Henning Olson, Kristinehamn, 1947, bruksslitage, lack med krackeleringar, längd ca:60 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

5 timmar
6 timmar
6 timmar
6 timmar