Auktioner Övrigt Säkerhetsskåp Nr: 261

Bilder Säkerhetsskåp Nr: 261

Säkerhetsskåp Nr: 261

200 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

HÄNGEN, 5 st, 18k guld, tot vikt ca 4,5 g

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

HARALD WIBERG, skål, kristall, Kosta Limited edition, signerad och numrerad 22/125, daterad 1990

Värdering: 2 000

Bud: 1 400 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Akvarell födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK