Bilder Balja på trefot, koppar/smide, 1900-tal.
Total höjd: 60 cm.
Diam: 68 cm.
Bruksskick.
Slutar om 1 månad 6 dagar
Slutar om 1 månad 6 dagar
Total höjd: 60 cm.
Diam: 68 cm.
Bruksskick.
Slutar om 1 månad 6 dagar
Slutar om 1 månad 6 dagar