Auktioner Övrigt Balja på trefot, koppar/smide, 1900-tal.

Bilder Balja på trefot, koppar/smide, 1900-tal.

Balja på trefot, koppar/smide, 1900-tal.

5 månader 15 dagar

2024-05-16 21:24

950 SEK

Värdering: 50 SEK

Total höjd: 60 cm.
Diam: 68 cm.

Bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Annons

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 8 dagar

Grötskål terrin med slev Norge Tenn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 månad 6 dagar

Vintage termosar kokhett, stabilo therm,dia

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 månad 6 dagar

Drinkkylare i form av golfklubbor Frigast made in Denmark

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 månad 6 dagar