Bilder Brits, krom/galon, 1900-talets andra hälft.
Brits, krom/galon, 1900-talets andra hälft.
Höjd: 75 cm.
Längd: 190 cm.
Bredd: 72 cm.
Bruksskick.
Slutar om 6 timmar 11 minuter