Bilder Arbetsbänk, metall/gummiskiva, 1900-talets senare del.
Höjd: 85 cm.
Längd: 150 cm.
Bredd: 80 cm.
Bruksskick.
Slutar om 7 timmar 53 minuter
Slutar om 9 timmar 55 minuter
Höjd: 85 cm.
Längd: 150 cm.
Bredd: 80 cm.
Bruksskick.
Slutar om 7 timmar 53 minuter
Slutar om 9 timmar 55 minuter