Bilder 2st Skåp Karl Andersson & Söner Serie KA72
2st skåp från Karl Andersson & Söner. Serien KA72 är en klassiker och formgavs redan 1972 av Göran Malmvall. Denna modell i två moduler är i bokfanér med dörrar i bok och glas. Förnicklade handtag.
Vanligt slitage. Enstaka repor och märken. Etikettmärkt.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 3 timmar 22 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Slutar om 3 timmar 26 minuter