Auktioner Bygg & Trädgård Trappräcke med staket, Gjutjärn, 6,4meter, 1900-talet.

Bilder Trappräcke med staket, Gjutjärn, 6,4meter, 1900-talet.

Trappräcke med staket, Gjutjärn, 6,4meter, 1900-talet.

700 SEK

Värdering: 100 SEK

Lutande trappräcke höjd 75cm längd 148cm,
2 st längder med staket längd per st 184cm höjd 81cm,
2st mindre staket längd per st 65cm höjd 81cm djup 3,2cm,
Medföljer tillbehör 2st längd 81cm,
Totallängd på trappräcke samt staket 645cm,
Bruksslitage i form av färgsläpp annars i stabilt skick.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88