Bilder AXEL GUTE (1890‑1959) Bokstöd, ett par
Syrinx och Pan, Signerade och daterade Gute 1919, förgylld brons, monterade på träsockel. bokstödens höjd 24 resp 25 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 19 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 11 timmar 21 minuter