Bilder AXEL GUTE (1890‑1959) Bokstöd, ett par
Syrinx och Pan, Signerade och daterade Gute 1919, förgylld brons, monterade på träsockel. bokstödens höjd 24 resp 25 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 3 timmar 47 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 49 minuter
Slutar om 3 timmar 51 minuter