Bilder Plåtskylt 1960/70-tal
"Loranga är drycken", närmast nyskick, 49,5x36, emaljskylt "Tre Ess smakar som smör", 1920/30-tal, 23x16 (slitage, emaljbortfall, rostangrepp) (2)
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK