Bilder Skylt Husqvarna
1900-talets första hälft, "Husqvarna Symaskiner Enda Svenska Fabrikat", litograferad plåt, 18,5x25,5 (repor, färgbortfall)
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK