Bilder Pallar/huvudkuddar Afrika 1900-talets mitt
trä, ristad dekor, höjd 9/3/14, 28x18, 20x39, 43x25 (åldersrelaterat slitage) (3)
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK