Auktioner Maskiner & Vertyg Domkraft, 2 ton.

Bilder Domkraft, 2 ton.

Domkraft, 2 ton.

400 SEK

Värdering: 50 SEK

Bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Slägga, spett m.m, trä/metall, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 11 timmar 30 minuter

Verktygsväska, borrmaskin m.m.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Svarvtillsats, metall, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Målarstege, metall, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 350 SEK