Auktioner Maskiner & Vertyg Bordcirkelsåg, TOP Craft TTS720.

Bilder Bordcirkelsåg, TOP Craft TTS720.

Bordcirkelsåg, TOP Craft TTS720.

350 SEK

Värdering: 50 SEK

Längd: 56 cm.

Bruksskick.

Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Verktygsväska, borrmaskin m.m.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Svarvtillsats, metall, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Målarstege, metall, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 350 SEK

Takstege, aluminium, 1900/2000-tal.

Värdering: 50

Bud: 550 SEK