Auktioner Sport & Fritid Gasolkök, Primus 2241, med tillbehör, metall, 1900-tal.

Bilder Gasolkök, Primus 2241, med tillbehör, metall, 1900-tal.

Gasolkök, Primus 2241, med tillbehör, metall, 1900-tal.

200 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 30 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Staffli, trä, Sang.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 12 timmar 59 minuter

Knivar, 2 st, Kortteen Konepaja Oy/Fiskars, Finland.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 14 timmar 27 minuter

Sameknivar, 2 st, renhorn/skinn, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 14 timmar 29 minuter

Kniv, Iisakki Järvenpää Oy, Finland.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 14 timmar 31 minuter