Auktioner Sport & Fritid Discokula med motor, 2010.

Bilder Discokula med motor, 2010.

Discokula med motor, 2010.

550 SEK

Värdering: 50 SEK

Diam: ca. 50 cm.

Bruksskick.

Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Staffli, trä, Sang.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 11 timmar 16 minuter

Knivar, 2 st, Kortteen Konepaja Oy/Fiskars, Finland.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 12 timmar 44 minuter

Sameknivar, 2 st, renhorn/skinn, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 12 timmar 46 minuter

Kniv, Iisakki Järvenpää Oy, Finland.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 12 timmar 48 minuter