Bilder KISTA, 1800-tal, H: 42x 87x 55cm (slitage)
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 54 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 11 timmar 56 minuter