Auktioner CRÈMEKOPPAR MED FAT, 6 st, Rörstrand, 1900-tal, efter Gripsholmsservisen

Bilder CRÈMEKOPPAR MED FAT, 6 st, Rörstrand, 1900-tal, efter Gripsholmsservisen

CRÈMEKOPPAR MED FAT, 6 st, Rörstrand, 1900-tal, efter Gripsholmsservisen

400 SEK

Värdering: 400 SEK

Förgylld och blå dekor, koppens höjd inkl lock ca 8,5 cm

1 Teakbokhylla

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 23 minuter

3 Motorsåg

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 23 minuter

2 Vagn

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 23 minuter

4 Motorsåg

Värdering: -

Bud: 2 050 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 24 minuter