Bilder CRÈMEKOPPAR MED FAT, 6 st, Rörstrand, 1900-tal, efter Gripsholmsservisen
Förgylld och blå dekor, koppens höjd inkl lock ca 8,5 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 24 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 26 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 6 timmar 28 minuter