Bilder LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft
Avsmalnande skaft, rund fotplatta med dekor av bladverk, lösa ljusmanschetter, höjd 27 cm
15 timmar
15 timmar
1 600 SEK