Auktioner LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

Bilder LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

1 år 7 månader 7 dagar

2024-05-25 18:28

2200 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Avsmalnande skaft, rund fotplatta med dekor av bladverk, lösa ljusmanschetter, höjd 27 cm

15 timmar
15 timmar
15 timmar