Auktioner LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

Bilder LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft

2200 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Avsmalnande skaft, rund fotplatta med dekor av bladverk, lösa ljusmanschetter, höjd 27 cm

1 Teakbokhylla

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Närke

Slutar om 4 timmar 54 minuter

3 Motorsåg

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Närke

Slutar om 4 timmar 54 minuter

2 Vagn

Värdering: -

Bud: 40 SEK

Närke

Slutar om 4 timmar 54 minuter

4 Motorsåg

Värdering: -

Bud: 2 050 SEK

Närke

Slutar om 4 timmar 55 minuter