Bilder LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets första hälft
Avsmalnande skaft, rund fotplatta med dekor av bladverk, lösa ljusmanschetter, höjd 27 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 1 minut
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 12 timmar 3 minuter