Auktioner Mattor & Textil IRMA KRONLUND (1919-2008), matta, röllakan, sign. KLH och IK (Kronobergs Läns Hemslöjd, Irma Kronlund), 1950/60-tal
Bilder IRMA KRONLUND (1919-2008), matta, röllakan, sign. KLH och IK (Kronobergs Läns Hemslöjd, Irma Kronlund), 1950/60-tal
IRMA KRONLUND (1919-2008), matta, röllakan, sign. KLH och IK (Kronobergs Läns Hemslöjd, Irma Kronlund), 1950/60-tal
Helhetsintrycket är gott. 223x146 cm.