Bilder KÄPP, trä och mässing, knopp i form av döskalle, tidigt 1900-tal
Proveniens: Rullesås gård, Sandhem. Bruksslitage. L 88,5 cm.
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK