Auktioner Allmoge Allmogeföremål.

Bilder Allmogeföremål.

Allmogeföremål.

140 SEK

Värdering: 20 SEK

Grästorps Antik & Auktion AB

Halvåsvägen 9
53496 Vara
Västergötland

info@grastorpauktion.se
Tel: 070-461 44 00 Jan

Väggbonad, ull, osignerad, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Väggbonader, 3 st, ull, bl.a Barbro Eriksson, Matfors, monogramsignerad BE.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Bonad, twistsömn, ull, 1990-tal.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Tråg, trä, allmoge, 1800-tal.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 4 dagar