Auktioner Bygg & Trädgård Gjutjärnsgryta.

Bilder Gjutjärnsgryta.

Gjutjärnsgryta.

2 månader 11 timmar 7 minuter

2024-05-26 14:59

100 SEK

Värdering: 20 SEK

Grästorps Antik & Auktion AB

Halvåsvägen 9
53496 Vara
Västergötland

info@grastorpauktion.se
Tel: 070-461 44 00 Jan

Krukor, 7 st varav 2 st med metallhänklar, stengods

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Gjutjärnsurnor, Ett par, 1900-talet.

Värdering: 600

Bud: 1 100 SEK

Parasollfot, betong, LÖKÖ, IKEA.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Trädgårdsset, 2+1, hopfällbart, metall/trä, 1900-tal, möjligtvis Grythyttan

Värdering: 50

Bud: 600 SEK