Auktioner Mattor & Textil MATTA, orientalisk, 80x56.

Bilder MATTA, orientalisk, 80x56.

MATTA, orientalisk, 80x56.

Värdering: 20 SEK

Slitage samt smärre skador.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63