Auktioner Musik FIOL med LÅDA, 1900-tal.

Bilder FIOL med LÅDA, 1900-tal.

FIOL med LÅDA, 1900-tal.

Värdering: 20 SEK

Slitage. Stråke saknas, lådan med skador.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63