Auktioner Musik FIOL med LÅDA, 1900-tal.

Bilder FIOL med LÅDA, 1900-tal.

FIOL med LÅDA, 1900-tal.

2 månader 1 dag

2024-05-26 00:00

Värdering: 20 SEK

Slitage. Stråke saknas, lådan med skador.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

Elbas

Värdering: 100

Bud: 750 SEK

Slutar om 15 dagar

Knappa dragspel

Värdering: 100

Bud: 150 SEK

Slutar om 15 dagar

Saxofon

Värdering: 100

Bud: 400 SEK

Slutar om 15 dagar

Äldre fiol m stråke

Värdering: 100

Bud: 200 SEK

Slutar om 15 dagar