Bilder NILS JONSSON, sideboard, Troeds Möbelfabrik, 1960-tal
Fanerat med jakaranda, två skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, mittparti med fyra lådor,r höjd 79, 192 x 45 cm
CITES-intyg medföljer
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 10 timmar 31 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 10 timmar 33 minuter