Auktioner NILS JONSSON, sideboard, Troeds Möbelfabrik, 1960-tal

Bilder NILS JONSSON, sideboard, Troeds Möbelfabrik, 1960-tal

NILS JONSSON, sideboard, Troeds Möbelfabrik, 1960-tal

8600 SEK

Värdering: 10 000 SEK

Fanerat med jakaranda, två skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, mittparti med fyra lådor,r höjd 79, 192 x 45 cm

CITES-intyg medföljer

1 Teakbokhylla

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 7 minuter

3 Motorsåg

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 7 minuter

2 Vagn

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 7 minuter

4 Motorsåg

Värdering: -

Bud: 2 050 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 8 minuter