Auktioner Övrigt EMALJSKYLT, Indian Motorcycles "The Hendee Manufacturing Co"

Bilder EMALJSKYLT, Indian Motorcycles "The Hendee Manufacturing Co"

EMALJSKYLT, Indian Motorcycles "The Hendee Manufacturing Co"

1 månad 8 dagar

2024-06-18 17:00

0 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 22 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 22 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 7 timmar 24 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 7 timmar 26 minuter