Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Skulptur Simhoppare, Förgylld Brons "Art people gallery Paris"

Bilder Skulptur Simhoppare, Förgylld Brons "Art people gallery Paris"

Skulptur Simhoppare, Förgylld Brons "Art people gallery Paris"

1 månad 10 dagar

2024-07-28 14:03

2000 SEK

Värdering: - SEK

Höjd 54cm Bredd 54cm, Ej signerad

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Dansk design skrivbord i teak, Svend Aage Madsen

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 1 minut

Paret gjutjärnsurnor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 1 minut

Hästvagn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 1 minut

Fällbord

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 1 minut