Auktioner ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad

Bilder ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad

ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad

8200 SEK

Värdering: 8 000 SEK

Komposition, ca 61,5 x 74,5 cm

TRÄFIGUR/FLASKGÖMMA H:35 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

BORD hopvikbart. H:67cm D:80cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Käpp, förstoringsglas, korkskruvar mm, delvis silver

Värdering: 400

Bud: 350 SEK

MINIATYRSPIS Crecent i gjutjärn 28*30*15 cm

Värdering: -

Bud: 475 SEK