Bilder ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad
ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad
Komposition, ca 61,5 x 74,5 cm
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK