Auktioner ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad

Bilder ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad

ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad

8200 SEK

Värdering: 8 000 SEK

Komposition, ca 61,5 x 74,5 cm

1 Teakbokhylla

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 49 minuter

3 Motorsåg

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 49 minuter

2 Vagn

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 50 minuter

4 Motorsåg

Värdering: -

Bud: 2 050 SEK

Närke

Slutar om 6 timmar 50 minuter