Bilder ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad
Komposition, ca 61,5 x 74,5 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 8 timmar 2 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 8 timmar 4 minuter