Auktioner Allmoge Tråg, trä, allmoge, 1800-tal.

Bilder Tråg, trä, allmoge, 1800-tal.

Tråg, trä, allmoge, 1800-tal.

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Längd: 173 cm.
Bredd: 78 cm.

Bruksskick. Saknar ett handtag och spricka.

Obs! STOR.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Antik Sängvärmare barock 16-1700

Värdering: 20

Bud: 200 SEK

Slutar om 5 dagar

Timplåda Allmoge 1800 tal

Värdering: 20

Bud: 60 SEK

Slutar om 5 dagar

Allmoge Rånjärn o Bessman

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 5 dagar

LUFFARARBETEN/LUFFARSLÖJD, 12 FÖREMÅL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 dagar