Auktioner Fordon Moped Crescent typ 92 1209, årsmodell 1975

Bilder Moped Crescent typ 92 1209, årsmodell 1975

Moped Crescent typ 92 1209, årsmodell 1975

7000 SEK

Värdering: - SEK

2-växlad. Mopedväska. Motor Sachs. Garantibevis, instruktionsbok med mera medföljer.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

CARL-HARRY STÅLHANE, 12 st assietter, stengods, Designhuset, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 200 SEK

Slutar om 14 timmar 23 minuter

Vändbänk. Bemålad, 1800/1900 talet.

Värdering: -

Bud: 180 SEK

SVEN ERIK HÖJLAND. Olja på duk, "Vinterlandskap", signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 24 minuter

LJUSKRONA, K-FAB Scandinavia, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 25 minuter