Auktioner KNIV, 1900-tal

Bilder KNIV, 1900-tal

KNIV, 1900-tal

Värdering: 400 SEK

Blad av stål, handtag i trä, balja av svart läder, längd ca 39 cm

GASOLFLASKA primus H:35 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Olja på duk. oidentifierad konstnär, 54 X 45 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

BONBONJÄR H:26 cm & FLASKA Bohemia

Värdering: -

Bud: 200 SEK

KANONHYLSA mässing D:40 mm H:24 cm

Värdering: -

Bud: 80 SEK