Auktioner Övrigt SE8369847-0 Blackie Mo Prästgård

Bilder SE8369847-0 Blackie Mo Prästgård

SE8369847-0 Blackie Mo Prästgård

0 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

Asp-Holmblad, Denmark, "Asp Tapers Stage", ljusstake i metall samt senapskula i järn

Värdering: -

Bud: 100 SEK

7 Fönsterlampetter 3+4.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

MATSALSBORD, rokokostil, KA Roos, Helsingborg, 1900-talets andra hälft

Värdering: 2 000

Bud: 1 800 SEK

Vattentunna i koppar och järn, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK