Auktioner Belysning Bordslampa. Bergboms, B-106, 1900-talets andra hälft.

Bilder Bordslampa. Bergboms, B-106, 1900-talets andra hälft.

Bordslampa. Bergboms, B-106, 1900-talets andra hälft.

100 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 71cm hög & skärmens diameter 45cm.
Fungerar vid test.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Retroföremål, metall & plast 1960-tal

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

LERDUVEKASTARE Twin Trainer, Husqvarna med lerduvor.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Orientmatta 270 X 194

Värdering: 2 000

Bud: 2 000 SEK

Allmogeföremål ett parti

Värdering: 300

Bud: 150 SEK