Auktioner Sport & Fritid Golfbag med klubbor.

Bilder Golfbag med klubbor.

Golfbag med klubbor.

140 SEK

Värdering: - SEK

Bruksslitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

LÅNGREV 69x58cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Taklampa, metall behängt med prismor, 1900 talets senare hälft, diameter 35 cm

Värdering: 300

Bud: 125 SEK

Kista kurbitsmålad 79 X 50 H=46

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Stolar 1800-tal ett par

Värdering: 300

Bud: 50 SEK