Auktioner Keramik & Porslin Servisdelar, Rörstrand, Karlskrona Porslinsfabrik mm, höjd 18 cm och lägre

Bilder Servisdelar, Rörstrand, Karlskrona Porslinsfabrik mm, höjd 18 cm och lägre

Servisdelar, Rörstrand, Karlskrona Porslinsfabrik mm, höjd 18 cm och lägre

250 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

SERVISPORSLIN, 18 del, "Grön Anna", Rörstrand, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 700 SEK

KNIV, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-/1900-tal

Värdering: 1 600

Bud: 200 SEK

Slutar om 6 minuter