Auktioner Keramik & Porslin Kaffeservis 16 delar

Bilder Kaffeservis 16 delar

Kaffeservis 16 delar

2700 SEK

Värdering: 200 SEK

Lomonosov Ryssland 1900-tal, dekor i kobolt och förgylld, höjd 6

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89