Bilder Kina 1700-tal och senare
Kina 1700-tal och senare
kopp, 1 par fat, vas crackleware, bottenstämpel, höjd 21, 2 tallrikar, 2 tekoppar, vas höjd 35 m.m. (konstlagningar, skador)