Bilder Kina 1700-1900-tal
Kina 1700-1900-tal
bordslampa höjd 30, ägg höjd 26, 2 vaser höjd 12/20, 1 par kaffekoppar med fat, 3 dosor med lock, snusflaska längd 5, 2 skulpturer soapstone, höjd 5/8, lock till urna, sidenbroderi 63x28, 2 skålar och ett lock med skador medföljer