Auktioner Övrigt Skulpturer 1 par samepar

Bilder Skulpturer 1 par samepar

Skulpturer 1 par samepar

550 SEK

Värdering: 200 SEK

skuret trä, 1900-talets första hälft, signerad JG (en sockel med avslag), höjd 11/12, nålgömma ben, längd 6,5, 2 knivar med fodral längd 19/21

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89