Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Werner Sundblad (1877-1909)

Bilder Werner Sundblad (1877-1909)

Werner Sundblad (1877-1909)

1 månad 9 dagar

2024-07-29 09:14

26000 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Olja på duk, "Motiv från Helderviken (skiss)". Monogramsignerad och daterad 1906.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

Dansk design skrivbord i teak, Svend Aage Madsen

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 50 minuter

Paret gjutjärnsurnor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 50 minuter

Hästvagn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 50 minuter

Fällbord

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 50 minuter