Produkter

Sökning:
Samtliga kategorier
9st objekt

O'Neill, Terry, fotografi, "David Bowie in Hat, Los Angeles" 1975, signerad och numrerad 24/50, synlig bildyta 35 x 45 cm, bilden togs under inspelningen av The man who fell to earth

Värdering: 22 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar

Goldsmith, Lynn, fotografi, Bob Dylan, signerat och numrerat 9/20, synlig bildyta 55 x 41 cm

Värdering: 11 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar

Värdering: 13 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar

Ekström, Jan för Conform, Holsbybrunn, snurrfåtölj, textilklädd på fot i formgjuten aluminium, "Gyro", etikettmärkt

Värdering: 1 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar

Wärff, Göran för Kosta Boda, skål, "Saraband", signerad, längd 40 cm

Värdering: 1 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar

Wärff, Göran för Kosta Boda, vas, "Saraband", signerad, höjd 34 cm

Värdering: 1 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar

Agius, Lorenzo, fotografi, "Keith Richards", signerad och numrerad 1/25, synlig bildyta 45 x 55 cm

Värdering: 46 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar

Landy, Elliot, fotografi, gelatin silver print, "Paul Morrissey, Andy Warhol, Janis Joplin, Tim Buckley, Max'S Kansas City, Nyc, 1968", signerad, synlig bildyta 40 x 60 cm

Värdering: 11 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar

Stefanko, Frank, fotografi, Patti Smith, signerat och numrerat 6/25, synlig bildyta 55 x 45 cm

Värdering: 13 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 dagar