Auktionshus
- Alla auktionshus
- Ake Auktioner
- Arvika Auktionsverk AB
- Auktionshus Skåne-Blekinge
- Auktionshuset Helander
- Auktionshuset Metropol
- Auktionskammaren i Vätterbygden
- Auktionskammaren Sydost AB
- BNA AB
- Buyorsell
- Conap Auktioner
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
- Dyrgripen Handelshus AB
- Eskilstuna Auktionsverk AB
- Farmarauktioner Sverige AB
- Gbg Auktion
- Hallands Auktionsverk AB
- Haraldssons Auktioner AB
- Hebergs Auktioner AB
- Holmängens Auktionshall
- Ingelmark Antik och Design AB
- Järnforsens Auktionshall
- Kanonauktioner
- Karljohan Auktioner AB
- Karlskoga Auktionsverk AB
- Karlssons Auktioner AB
- Krawzykowska Auktioner
- Laholms Auktioner
- Limmareds Auktionshall, c/o Antikvariat Tranan
- Luleå Auktionsverk
- Markus Auktioner AB
- Munkedal Auktioner
- Myntauktioner i Sverige AB
- Nostalgiamarket
- Olséns Auktioner
- Rekomo Auctions
- Retuna auktion
- Robert & Maries Auktioner AB
- SBA Svenska Bilauktioner AB
- Smålandsauktioner
- Snapphane Auktioner
- Sweakronan Auktioner
- Värmdö Auktionskammare AB
- Västra Auktionsverket AB
- Ystads auktioner
Produkter
O'Neill, Terry, fotografi, "David Bowie in Hat, Los Angeles" 1975, signerad och numrerad 24/50, synlig bildyta 35 x 45 cm, bilden togs under inspelningen av The man who fell to earth
Värdering: 22 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 20 dagar
Värdering: 11 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 20 dagar
Värdering: 13 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 20 dagar
Ekström, Jan för Conform, Holsbybrunn, snurrfåtölj, textilklädd på fot i formgjuten aluminium, "Gyro", etikettmärkt
Värdering: 1 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 20 dagar
Värdering: 1 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 20 dagar
Värdering: 1 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 20 dagar
Värdering: 46 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 20 dagar