Produkter

Speglar
53st objekt
Auktion spegel - här hittar du auktioner på nutida och antika speglar från Sveriges alla auktionshus. Vi samlar auktioner på ett och samma ställe.

Spegel, Johan Martin Berg 1772-1852, Göteborg

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Slutar om 29 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegel teak

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegel / Solspegel

Värdering: 500

Bud: 450 SEK

Norrbotten

Slutar om 23 timmar 57 minuter

Spegel rokokostil

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Norrbotten

Slutar om 23 timmar 56 minuter

Teakspegel GT AB Glas & Trä, Hovmantorp

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 28 dagar

STILSPEGEL

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Gästrikland

Slutar om 9 dagar

Lådspegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegel i trä ram. M3

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Spegel med plastram

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 28 dagar

Golvspegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegellampett

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 28 dagar

SPEGELLAMPETTER. 1800-tal

Värdering: 100

Bud: 150 SEK

Gästrikland

Slutar om 9 dagar

Lådspegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 28 dagar

Spegel 67x46cm

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Gästrikland

Slutar om 9 dagar

SPEGEL, fanerad med mahogny, 1800-tal

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Spegel sengustaviansk England 1900-tal

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 450 SEK

Slutar om 4 dagar

SPEGEL, bronserad, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SPEGLAR, 1 par, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 5 dagar

Oval spegel, furu

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Norrbotten

Slutar om 8 dagar

Spegel med konsolbord, nyrenässans, 1800-talets andra hälft

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 22 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Spegel med guldförgylld ram

Värdering: 500

Bud: 450 SEK

Norrbotten

SPEGEL, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

SPEGEL, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 5 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Slutar om 29 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Slutar om 29 dagar

Spegellampett 1800-talets slut

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Bordsspegel rokokostil omkring 1900-tal

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Spegel rokokostil 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Spegel rokoko-stil 1900-tal

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Speglar barockstil Italien 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Spegel Rokokostil 1800-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 5 dagar

Spegel Svensk Möbel Industri G & T 1960-tal

Värdering: 1 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 5 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 dagar

Spegel på stativ 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Slutar om 5 dagar

Spegel, guldförgylld ram, 1800 tal

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Norrbotten

Slutar om 28 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

SPEGEL, funkis, 1930/40-tal

Värdering: 1 500

Bud: 500 SEK

Slutar om 7 dagar

Spegel

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 28 dagar