Objektlistning för auktion

Snapphane Auktioner

24 Nov

2024-11-24

Olja på duk, signerad OA 1931, oidentifierad konstnär

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Olja på pannå, Stig Hallström, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Figurin, Elefant, Lergods

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Sängbord, stringmodell

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Takkrona, prismor

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Olja på duk, signerad, oidentifierad konstnär

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Olja på duk, oidentifierad konstnär

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Inramat tryck, 300-årig Världskarta ur Atlas Major

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Etsning, Jean Skoglund, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Takkrona, kristall

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Bordslampa, Luxus Vittsjö

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Mangelkorgar 2 st

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Blandteknik, signerad, Oidentifierad konstnär

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Teckning, Krita, signerad OA - 55

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Akvarell, Gunnar Stålhand, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Bordslampa

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Bordslampa, porslin, Holland

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Stol / strykbräda

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Soffbord / lampbord, Marmorino

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Färglitografi, Evy Låås, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Färglitografi, Erik Byström, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Orientaliskmatta, Pakistan, handknuten

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Relief, Gino Manca, betong

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Blandteknink 2 st, Hjalmar Westerberg

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Akvarell, Hugo Carlberg, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Etsning 2 st, Rord Ström, signerade

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Hylla, tidigt 1900-tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Mindre slagbord

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Bänk, Holger Brunnström, Alm

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Stillbyrå med marmorskiva

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Pinnstolar 2 st

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Smart-TV, Sony 40 ", KDL 40R553C

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Hörnhylla, Allmoge

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Stolar 4 st, "Monaco" IKEA 1960-tal

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Affisch/ tryck, "Mon Onkel Jaque Tati, Olle Olsson Hagalund

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Akvarell, signerad EO

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Blompiedestal, förgylld

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Golvlampa

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Trasmatta

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Trädgårdsstolar med fotpall, Sieger

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Vapenväska, Hardcase, kodlås, obegagnad

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Boksnurra, Ek

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Sortimenthylla

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Kamouflagenät

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Golvlampa, Börje Claes

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Julkrubba

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Vägglampetter & Spegel, Nysilver

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Figurin, fågel, Italien

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Färglitografi, Bo Åke Adamsson, signerad

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Färglitografi, Ulf Trotzig, signerad

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Ljuslyktor, "Ufo" Georg Jensen

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Silverfat & cigarettetui

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Drinkset, tenn & glas

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Vas, tenn, J.L Hultman

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Apoteksflaskor, Schott & Gen

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Kaffeservis, "Senorita" Rörstrand

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Kikare 2 st Canon & Tasco

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Färglitografi, Georges Point, signerad

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Litografi, Reinhold Ljunggren, signerad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Vinskåp, ek

Värdering: -

Bud: 350 SEK