Auktioner Möbler Okänd designer, bord, alm, Swedish Grace, 1900-talets mitt, assymetriskt placerade ben, l 110 cm, fanérlagningar

Bilder Okänd designer, bord, alm, Swedish Grace, 1900-talets mitt, assymetriskt placerade ben, l 110 cm, fanérlagningar

Okänd designer, bord, alm, Swedish Grace, 1900-talets mitt, assymetriskt placerade ben, l 110 cm, fanérlagningar

1 månad 10 dagar

2024-07-28 14:31

3000 SEK

Värdering: 2 200 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

Dansk design skrivbord i teak, Svend Aage Madsen

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 32 minuter

Paret gjutjärnsurnor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 32 minuter

Hästvagn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 32 minuter

Fällbord

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 32 minuter