Auktioner Stefanko, Frank, fotografi, Bruce Springsteen, signerat och numrerat 7/25, synlig bildyta 55 x 40 cm

Bilder Stefanko, Frank, fotografi, Bruce Springsteen, signerat och numrerat 7/25, synlig bildyta 55 x 40 cm

2 månader 19 dagar

2024-07-28 14:50

Värdering: 9 000 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Värdering: 3 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 10 timmar 15 minuter

ALVAR AALTO, "Pall 60", Artek, tillverkningsår 2011

Värdering: 1 200

Bud: 950 SEK

Slutar om 10 timmar 17 minuter

STIG LINDBERG, vas, fajans, "Karneval", Gustavsbergs Studio

Värdering: 500

Bud: 550 SEK

Slutar om 10 timmar 19 minuter

VIKSKÄRM, jugend, tidigt 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 10 timmar 21 minuter