Auktioner Konst & Grafik INGE PETTERSSON (född ?), olja på duk, signerad

Bilder INGE PETTERSSON (född ?), olja på duk, signerad

INGE PETTERSSON (född ?), olja på duk, signerad

350 SEK

Värdering: 2 000 SEK

"Vid havsbandet", ca 72 x 91 cm

Matbord Perstorp 90x75 + 2st utdrag á29 H=75

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Figuriner ett par Royal Dux H=33 & mindre

Värdering: 1 200

Bud: 550 SEK

Matta, vävd, ull, 232 X 176 cm

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

Bokhylla, teak, 60-tal, L=330 H=170

Värdering: 1 000

Bud: 125 SEK