Auktioner Möbler CHIFFONJE .valnötsfaner 1800-tal .

Bilder CHIFFONJE .valnötsfaner 1800-tal .

CHIFFONJE .valnötsfaner 1800-tal .

Värdering: - SEK

Höjd 140cm
bred 100cm
djup 44cm

Sydklippet auktioner

Strandridaregatan 8
231 61 Trelleborg

info@sydklippet.se
+46 700 55 58 66

Ljusstakar mässing ett par, barockstil H=25

Värdering: 300

Bud: 75 SEK

Akustisk gitarr, Ibanez, Japan. längd 101 cm, hardcase

Värdering: 800

Bud: 650 SEK

Stolar 4 st ek, höjd 90 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Lockburk, lövskål mm, Meissen, L=12 & mindre

Värdering: 800

Bud: 550 SEK