Bilder CHIFFONJE .valnötsfaner 1800-tal .
CHIFFONJE .valnötsfaner 1800-tal .
Höjd 140cm
bred 100cm
djup 44cm
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK