Bilder OKÄND KONSTNÄR, gouache, "SS Ovidia", 1800-/1900-tal, osignerad
Fartyget SS Ovidia Stockholm, ca 57,5 x 39,5, inkl ram 67 x 49,5 cm
Slutar om 4 timmar 16 minuter
Slutar om 4 timmar 18 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 4 timmar 20 minuter