Auktioner Glas Glasservis "Diamant", kristall, Vicke Lindstrand, Kosta

Bilder Glasservis "Diamant", kristall, Vicke Lindstrand, Kosta

Glasservis "Diamant", kristall, Vicke Lindstrand, Kosta

150 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

CHESTERFIELDSOFFA, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Södermanland

Slutar om 3 timmar 41 minuter

CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal senare del

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Södermanland

Slutar om 3 timmar 41 minuter

SOFFA, Clubmodell, 1900-talets senare del

Värdering: -

Bud: 1 800 SEK

Södermanland

Slutar om 3 timmar 41 minuter

JOSEF FRANK (1885-1967), taklampa

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Södermanland

Slutar om 3 timmar 41 minuter